Anty-Spam Polityka

CameraLux ma politykę zerowej tolerancji dla spamu - nie przyjmujemy spamu!

Wysyłanie każdy ruch od niechcianych /spam spowoduje usunięcie konta i swoje zarobione pieniądze zostaną unieważnione.

CO TO JEST SPAM?

Wszelkich form reklamy za pośrednictwem poczty e-mail, grupy dyskusyjne, czat, wiadomości, i/lub komunikatorów internetowych klientów. Wszelki spam skargi przeciwko tobie-to powód do natychmiastowego rozwiązania umowy. To jest bardzo poważne pytanie. Nie wyślij e-mail do każdego, kto nie zrobił weryfikacji wniosku o informacje.

Jakie formy reklamy są uważane za spam?

  • Każdy nie do zweryfikowania nie wybierają-w wiadomości e-mail. Masowe wysyłanie (wysyłanie reklam pocztą e-mail do osób wpisanych na listę adresów e-mail, adres ołowiu). Reklama, z której usługi e-mail (z którym zostanie wyślij ogłoszenie na e-mail dla osób wpisanych na listę adresów e-mail to dla ciebie) będzie podstawą do natychmiastowego zawieszenia konta.
  • Wiadomości Wysyłanie Wiadomości. Umieszczać posty handlowych, spam i żadnych roszczeń od moderatorów dyskusyjnych będzie podstawą do natychmiastowego zawieszenia konta.
  • W IRC / IM klienci / icq, wiadomości poprzez wszelkie MEDIA, w tym czat i wiadomości błyskawiczne za spam.

JAKO ODPOWIEDZIALNY CZŁONEK CYBER SPOŁECZNOŚĆ TEGO SERWISU ZACHOWUJE ŚCISŁĄ POLITYKĘ ZABRANIAJĄCĄ JAKAKOLWIEK OSOBA TRZECIA MOŻE WYSYŁAĆ ŻADNYCH E-MAILI REKLAMOWYCH OD NAZWY STRONY - Z OCZEKIWANIAMI LUB NAGLE. OZNACZA TO, ŻE NIE TYLKO ZAKAZ SPAMU. ABY JESZCZE BARDZIEJ JASNE DLA WSZYSTKICH, NIE POZWÓL NIKOMU WYSYŁAĆ ŻADNYCH LISTÓW W NASZYM IMIENIU. PONADTO, SAMA STRONA INTERNETOWA WYSYŁA E-MAILE DO OSÓB, KTÓRE SĄ ZAREJESTROWANE NA STRONIE. TE DWIE ZASADY STANOWIĄ NASZĄ SILNĄ "ANTY-SPAM POLITYKA".

Jak pracujemy?

W każdym przypadku otrzymujemy skargi w odniesieniu do jednej z naszych bezpośredniego marketingu/oddziałów i/lub innej osoby trzeciej wysyłanie listów w imieniu naszego zespołu nadużyć natychmiast przystępuje do śledztwa.

Ważne, że zdajesz sobie sprawę, że zespół nadużycia bada każdą skargę otrzymujemy! Oddziały/marketing bezpośredni wykryte przez nasz zespół nadużycia zostały promocja tego serwisu: e-mail osoba, zaprzestanie jej/jego konto z nami i ewentualnej konfiskaty dochodów.

W skrajnym przypadku, nasz dział prawny też bierze udział. Prosimy zgłaszać na adres e-mail/spam otrzymane przez Was w związku z tym strona internetowa: E-mail : контато(w)www.cameralux.pl

Jeśli zostały wysłane na e-mail osobom trzecim w każdej sprawie, która jest podłączona do tej strony, prosimy o poinformowanie o tym na e-mail : контато(w)www.cameralux.pl i nasz zespół nadużycia będą podjąć natychmiastowe działania. Proszę włączyć skarżył się-sam e-mail w swojej skardze, więc drużyna nadużycie może rozpocząć śledztwo.