Informacje ogólne

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojego konta, hasło, fakturowania, lub jeśli wystąpił problem techniczny, proszę, przejdź na nasz często zadawane pytania i strony pomocy technicznej.

Nowe CameraLux?

Witamy w CameraLux, najlepsza strona do kamery! Na CameraLux, można zobaczyć kamery z udziałem amatorskich modeli i prawdziwych gwiazd porno, i można rozmawiać z nimi też! Wszystkie rozmowy i filmy Wideo (Jeśli można wybrać wstępnie nagrane pokazy). Możesz komunikować się z modelem, lub można po prostu patrzeć, jak wykonują dla ciebie!

Poniżej możesz znaleźć najczęściej zadawane pytania oraz rozwiązania najczęstszych problemów CameraLux. Proszę nie wahaj się skontaktować się z naszej żywej wsparcia z pytaniami i problemami

Często Zadawane Pytania

Witamy w FAQ CameraLux. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, skontaktuj się z pomocą techniczną w celu szybkiego reagowania.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Obsługa Klienta

Jeśli twoje pytanie nie odpowiedziałeś tutaj, lub jeśli wystąpił problem techniczny, nasz zespół obsługi klienta jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, aby pomóc.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

Usług Płatniczych Klient

Oferujemy dyskretny rachunków dla naszych klientów. Jeśli zdecydujesz się wejść na każdy z wyraźnie zarysowanych płatnych usług w dokumencie rozliczeniowym, będzie wyświetlany jeden z następujących:

  • Epoch.com*cameralux
  • SEGPAY*LUX
  • CCBILL.COM
  • Conteudo1u2wn3
  • WirecardLUX

Epoch Fakturowanie Obsługa

Odwiedź http://www.epoch.com

SEGPAY płatności Obsługa

Odwiedź https://cs.segpay.com/