Gold Shows

Want an extra special show on CameraLux? Check out our "GOLD SHOWS", and we promise you won't be disappointed. "GOLD SHOWS" are exclusive shows, created by cam models to show off their special talents. These are live shows, but the content is chosen by the models. You need tokens to participate. These "GOLD SHOWS" get really wild, you won't want to miss out!   

Nie gold shows jeszcze

Co to jest Gold show?

"Złoty koncert" - to prepaid show. Model postanawia, co będą robić w swoich show, jak długo to będzie i ile członków powinno przyczynić się do oglądania. Model określa cele liczbę "żetonów" oni chcą, zanim zaczną się pokazywać, i jak długo będą czekać, aby osiągnąć ten cel. Model można wybrać na początek pokaż, zanim cel zostanie osiągnięty, lub mogą wybrać anuluj. Jeśli model zastępuje show, wszyscy uczestnicy zostaną zwrócone, i model nic nie dostaje.

Spis treści "złoty koncert" zależy od modelu. Widzowie mogą komunikować się między sobą, ale modelu nie komunikować się z publicznością, są ukierunkowane na osiągnięcie super hot XXX pokaz. Jak tylko zaczyna się show, wszyscy uczestnicy, którzy zostaną podjęte w ekskluzywny czat, gdzie przedstawienie będzie. Możesz przyczynić się więcej niż minimalna ilość żetonów, jeśli chcesz pokaz, aby rozpocząć szybciej. Widzowie mogą przyjść i odejść z serialu, jak tylko zapłacili, a widzowie mogą zapłacić za udział w wystawie w dowolnym momencie po jej rozpoczęciu. Zwrot jest podana tylko jeśli model zastępuje pokaz zakończy pokaz, lub masz problemy z połączeniem.